Ogród w technorattanie, czy w drewnie

Jeśli tak jak wiele osób w tej chwili zastanawiasz się nad doborem odpowiedniego materiału z jakiego powinny być wykonane Twoje meble ogrodowe, to mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję. Jeśli chcesz, aby były nie tylko wygodne, ale przede wszystkim starczyły nam na lata i przez ten czas pozostawały w niezmienionej albo przynajmniej bardzo dobrej kondycji, to koniecznie musisz zainteresować się meblami z technorattanu.

Czym jest technorattan?

Wybierając meble i akcesoria ogrodowe z technorattanu należy wiedzieć, iż jest to materiał pochodzący od rattanu, lecz w przeciwieństwie do swojego źródła został pozbawiony pewnych konkretnych wad. Techno rattan jest znacznie lepszym materiałem, który swoim wyglądem do złudzenia przypomina wiklinę czy bambus. Co ciekawe, wrażenia dotykowe również są bardzo podobne. Takie meble są nie tylko wytrzymałe, ale robią ogromne wrażenie. Niestety są drogie, ale warte swojej ceny.

stol-biesiadny-artur-175

Alternatywą są krzesła i stoły ogrodowe wykonane z drewna. Ich zaletą jest stabilność, o ile są wykonane z grubego drewna. Mogą być używane przez wiele lat, ale potrzebują impregnacji zabezpieczającej meble przed wilgocią. Z tego powodu stoły drewniane po sezonie trzeba je przechowywać pod dachem, najlepiej w przewiewnym miejscu.

Źródło –  www.mebleogrody.pl