Damska kolekcja Lee na sezon wiosna-lato 2015

Damska kolekcja Lee na sezon wiosna-lato 2015 przynosi świeże pomysły i propozycje: najnowsze fasony, doskonała linia spodni ze stretchem i gotowy na lato denim w jasnych, odważnych i zdecydowanych kolorach.

lee_visual_lifestyle_lee_ss15_38 lee_visual_lifestyle_lee_ss15_25 lee_visual_lifestyle_lee_ss15_14 lee_visual_lifestyle_lee_ss15_10 lee_visual_lifestyle_lee_ss15_34

W tym sezonie debiutują dwa nowe fasony: Joliet i Toxey. Joliet to lekko rozszerzane spodnie najnowszej generacji. Toxey zaś jest najświeższą interpretacją bardzo wąskich rurek, z niskim stanem i bardzo długą nogawką. Wystarczy delikatnie podwinąć je przy kostce, żeby cieszyć się optycznie wydłużonymi i seksownie podkreślonymi nogami.

W kolekcji wiosna-lato 2015 pojawia się również Lee Skin to Skin. To wyjątkowa linia dżinsów o jeszcze lepszej rozciągliwości, z najlepszymi, jak dotychczas, właściwościami zachowania kształtu, udoskonalona detalami, ekskluzywnymi wykończeniami, wykonana z fantastycznego włókna posiadającego łagodne przejścia między odcieniami – te spodnie leżą wprost idealnie!

Kolekcja damska Lee wpisuje się w letnią paletę kolorów: dominują żywe tonacje błękitu z białymi przetarciami, jaśniejszymi i bardziej odważnymi efektami sprania inspirowanymi odcieniami nieba w lecie: miejscowe rozjaśnienia przypominające zachmurzone niebo i zdobienia w formie subtelnych smug farby. Delikatne szarości z efektem rozjaśnienia słońcem i wyraziste stylizacje z równomiernie wyblakłymi dżinsami – najwyższej jakości tkaniny Lee w kolorze szarym zmodyfikowano przy zastosowaniu technik prania i wykończeń wykorzystywanych najczęściej do niebieskiego denimu. Odważne nadruki pokrywające całe powierzchnie tkanin, efekty sprania nawiązujące do stylistyki vintage lat 80., nowe wykończenia – i fasony – w innowacyjnych i zaskakujących interpretacjach.

W kolekcji nie zabrakło uroczych sukienek typu „t-shirt dresses”, przypominających obszerne t-shirty, dżersejowych propozycji, najwyższej jakości dzianin, t-shirtów z jasnymi nadrukami i lekkich zwiewnych koszul, które świetnie się sprawdzą z dopasowanymi szortami Lee Bib, inspirowanymi klasycznymi modelami Lee w dwóch nowoczesnych wykończeniach.